Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w naszej szkole

19 czerwca 2019 roku uczniowie naszej szkoły oficjalnie zakończyli rok szkolny 2018/2019.

Tradycyjnie rozpoczęto od wprowadzenia pocztu sztandarowego oraz odśpiewania fragmentu hymnu narodowego. Następnie głos zabrała dyrektor szkoły Alicja Radgowska, która powitała uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości.

Uczniowie obejrzeli przepiękny program artystyczny przygotowany przez absowentów szkoły podstawowej i gimnazjum pod czujnym okiem pani Katarzyny Dobiji oraz pani Liliany Lepczyńskiej

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Zakończenie roku szkolnego to dzień nagradzania. Docenionych i nagrodzonych zostało wielu uczniów, którzy osiągnęli sukcesy na polu naukowym. Najlepsi uczniowie za wzorowe zachowanie i bardzo dobre wyniki w nauce otrzymali w nagrodę pamiątkowe książki, a najlepsi absowenci szkoły stypendia.

Uczniowie klas 7 złożyli absolwentom szkoły podstawowej i gimnazjum życzenia, a na pamiątkę wspólnie spędzonych lat wręczyli kolegom i koleżankom kolorowe balony.

Po gratulacjach, podziękowaniach, rozdaniach nagród nastąpiło wyprowadzenie sztandaru.

Wakacje zostały rozpoczęte.