„Rudzicki Śpiewaczek”

TTegoroczny Szkolny Festiwal Piosenki „Rudzicki Śpiewaczek” odbył się 19 marca 2019 roku. Uczniowie występowali w następujących kategoriach: Grupa uczniów młodszych (klas IV-V), Grupa uczniów starszych (VI-VIII) oraz w kategorii: „Piosenki anglojęzyczne”.

W rywalizacji wzięło udział 17 osób przygotowanych przez panią Beatę Borowską oraz Beatę Rybarską, wśród nich znalazł się uczeń klasy Ia – Paciorek Jakub, który swoim bardzo sympatycznym występem pobił serca publiczności, a komisja przyznała mu „Nagrodę za bardzo udany debiut”.

Uczestnicy „Rudzickiego Śpiewaczka” prezentowali swoje ulubione piosenki według samodzielnego wyboru. Wszystkie występy były bardzo interesujące oraz pewnie wykonane, a wielu śpiewającym udało się porwać publiczność do wspólnej zabawy.

Jak co roku życzliwa, a czasem wręcz gorąca atmosfera ze strony słuchaczy, a także bardzo dobre przygotowanie występujących przyczyniła się do tego, że „Rudzicki Śpiewaczek” wpisał się w szkolny kalendarz jako oczekiwane święto piosenki.

Komisja w składzie Pani Dyrektor Alicja Radgowska, Pani Dyrektor Anna Malchar, Pani Joanna Kasperek oraz Pani Barbara Gawlik przyznała następujące wyróżnienia:

Jakub Paciorek – Nagroda za bardzo udany debiut

Grupa uczniów młodszych (kl IV – V)

Grupa uczniów starszych (kl. VI – VIII)

Kategoria „Piosenki anglojęzyczne”

Wyróżnienia: Natalia Badura, Laura Haramus, Amelia Białek, Katarzyna Kukla, Natalia Gawlas, Aniela Piekarczyk

szkoła

Serdecznie gratulujemy!