Zespół Szkolno-Przedszkolny
im. Jana Pawła II w Rudzicy

HARMONOGRAM ZAJĘĆ DODATKOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 W ZESPOLE SZKOLNO – PRZEDSZKOLNYM IM. JANA PAWŁA II W RUDZICY

RODZAJ ZAJĘĆ PROWADZACYDZIEŃ GODZINA
Konsultacje z geografii i informatyki Joanna Budnyśroda 14.15-15.00
Koło plastyczne dla uczniów młodszych, klas I - III Barbara Gawlikśroda11.20-12.05
Konsultacje z języka niemieckiego Aneta Chrapekwtorek13.20-14.05
koło plastyczne Karol Lepczyńskipiątek13.20-14.05
Koło teatralne Agnieszka Rycak-Żuber wtorek,
środa,
piątek
13.20-14.05
Koło informatyczne Dorota Duławaśroda13.20-14.05
koło plastyczne klasa 4-6 Dorota Duławaponiedziałek12.25–13.10
koło plastyczne Barbara Szimkeczwartek14.15–15.00
Zajęcia sportowe Liliana Lepczyńskaponiedziałek,
środa
15.50–16.50
15.00–16.00
SKS Liliana Lepczyńskaponiedziałek
wtorek
czwartek
14.15–15.45
6.45–7.30
6.45–7.30
Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klas 3ab gr. 1 Katarzyna Czupryniakwtorek6.45–7.30
Koło języka angielskiego dla klas II i III Katarzyna Czupryniakczwartek6.45–7.30
Zespół instrumentalny Beata Rybarskaśroda6.45–7.30 14.15–15.00 15.10–15.55
SKS Arkadiusz Sojkaponiedziałek,
wtorek,
czwartek
14.15–15.55 13.20–15.00 13.20–15.00
Koło historyczne (klasy 7, II i III gimnazjum) Bożena Małachowskaczwartek14.15–15.00
zajęcia przygotowujące do egzaminu Bożena Małachowskapiątek14.15–15.00
Koło turystyczne dla klas 5,6,7 SP oraz gimnazjum Anita Urlychtermin ustalany na bieżąco
Konsultacje z j.ang. Dla klas 5,7 sp oraz gimnazjum Anita Urlychponiedziałek 14.15–15.00
Koło języka ang. dla klas 5 sp Anita Urlychpiątek13.20–14.05
Zajęcia wyrównawcze dla klas 2 gimnazjum Anita Urlychczwartek14.15–15.00
Konsultacje dla klasy 4b sp Anita Urlych 12.25–13.10
Zajęcia przygotowujące do egzaminu dla klasy 3ab gr. II Anita Urlychwtorek,
czwartek
6.45–7.15
Koło polonistyczne klasa 1 b Ilona Jonkiszpiątek11.20–12.25
Koło historyczne dla kl. 4a i 4b Jolanta Mżykśroda12.25–13.10
Chór Beata Borowskawtorek13.30–14.05
Zespół wokalny Beata Borowskawtorek14.15–15.00
Zajęcia umuzykalniające dla uczniów klas III Beata Borowskawtorek15.05–15.50
Koło teatralne Joanna Kasperekponiedziałek12.25–13.55
Koło języka angielskiego dla klas 4 i 5 Joanna Konopkaśroda6.45–7.15
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii i fizyki klasa 3a Danuta Sekleckaponiedziałek6.45–7.30
Zajęcia przygotowujące do egzaminu z chemii i fizyki klasa 3b Danuta Sekleckapiątek6.45–7.30
Konsultacje i poprawy chemia/ fizyka Danuta Sekleckaczwartek6.45–7.30
Koło z chemii Danuta Sekleckawtorek14.15–15.00
Koło matematyczne Magdalena Balcyponiedziałek6.45–7.30
Koło matematyczne Iwona Szcząchorczwartek13:20-14:05
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Iwona Szcząchorśroda14:15-15:00
Zajęcia wyrównawcze z matematyki Magdalena Balcywtorek13:20-14:05
Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Katarzyna Dobijaśroda6.45–7.30
Koło biologiczne Agnieszka Wielicka-Biedrońskawtorek13:20-14:05
Koło przyrodnicze Joanna Seretaczwartek12:25-13:10