Spotkanie z pisarzem panem Waldemarem Ciochoniem.

W poniedziałek, 20 maja gościliśmy w naszej szkole Pana Waldemara Cichonia, autora wielu niezwykle popularnych wśród dzieci książek. Pisarz spotkał się tego dnia z uczniami klas pierwszych oraz drugich. W trakcie spotkania Pan Waldemar zdradził zebranym w jaki sposób stał się pisarzem, czytał ulubione fragmenty swoich książek oraz udzielił odpowiedzi na wiele pytań młodych czytelników. Przekonywał również dzieci, że warto więcej czasu przeznaczać na czytanie książek i zabawy w realnym świecie, niż siedzenie przed monitorem komputera. Podczas spotkania autorskiego uczniowie klas młodszych mieli okazję zakupić wybraną przez siebie pozycję i zdobyć autograf pisarza. Na zakończenie interesującego, a jednocześnie bardzo sympatycznego spotkania nasz wyjątkowy gość otrzymał pamiątkowy upominek w wykonaniu uczniów z klasy 1 a. Dla pozostałych uczniów naszej szkoły mamy dobrą wiadomość! Wszystkie pozycje książkowe autorstwa Pana Waldemara Cichonia, w tym lekturę pt. "Cukierku, ty łobuzie!" można wypożyczyć w naszej bibliotece szkolnej.

zdjęcie zdjęcie