Ogólnopolski konkurs literacki: Misja –Książka

Po raz kolejny uczniowie gimnazjum biorą udział w ogólnopolskim konkursie literackim: Misja –Książka, w którym młodzi autorzy, z pomocą i wsparciem opiekuna drużyny, piszą opowiadania i projektują książkę od pierwszej do ostatniej strony w inteligentnym systemie wydawniczym Ridero. W tym roku zadania tego podjęła się klasa II a (pod opieką Pań J. Budny, B. Małachowskiej i E. Sobczyk-Wiśniewskiej), która w ramach projektu edukacyjnego przygotowała zbiór opowiadań pt. „Chata”. Dzięki bardzo dużej ilości głosów otrzymanych podczas głosowania internetowego książka zakwalifikowała się do ścisłego finału tzw. TOP 50, w którym to zespół ekspertów wybierze najlepsze utwory!

Za oddane głosy DZIĘKUJEMY i trzymamy kciuki za naszych uczniów! A jeżeli ktoś chciałby przeczytać przedpremierowo „Chatę”, oto link: https://ridero.eu/pl/books/chata_2919/read/#textpreview

Życzymy udanej lektury a uczniom sukcesu w finale!